Záleží vám na vašom aute? Používajte oleje REPSOL **** Všetky produkty REPSOL môžete zakúpiť aj priamo v spoločnosti ELIT Slovakia alebo u jej zmluvných partnerov po celom území SR* *! ! ! *** Viac informácií nájdete na www.elit.sk ****
E-shop Oleje a mazivá Repsol

Jarko Dubóczi

Cassovia Cup 2012

Dnes (29.7.2012) sa konal ďalší pretek Cassovia Cupu v obci Družstevná pri Hornáde. Za krásneho slnečného počasia a pekne pripravenej trati sme sa prišli ukázať naším fanúšikom a partnerom. Po tréningoch nám patrilo 1.miesto. Na pretek sme nastupovali s predsavzatím potvrdiť úlohu favorita. Nakoniec sa nám to podarilo a v oboch rozjazdách sme jednoznačne zvíťazili.

Aj napriek vynechaniu jedného preteku nám po polovici seriálu patrí priebežne 1.miesto. Dúfame, že sa nám bude aj naďalej tak dariť a budeme sa zlepšovať aj jazdecky.

Ďalší pretek sa bude konať 12.8.2012 v obci Slanec.

Jarko Dubóczi Jarko Dubóczi

MMSR Mládeže 2012 Široké

Po dlhšej prestávke sa predposledný pretek MMSR konal konečne zase na východe v obci Široké. Aj napriek dažďu sa usporiadateľom podarilo perfektne pripraviť trať na preteky. Po tréningoch nám patrila 11. priečka. Štart do prvej rozjazdy nám vôbec nevyšiel, no po prvom kole sme sa postupne prebojovali do prvej desiatky štartovného poľa. Nakoniec nám patrilo 11.miesto.

Štart do druhej rozjazdy bol perfektný. Tento krát sme sa dostali do prvej päťky, ale férovo musíme podotknúť že na top 5 ešte nemáme! Postupne sme sa prepadávali až na 10.miesto. To bolo pre nás v tejto konkurencii celkom prijateľné . Nás veľmi teší, že postupne sa tá naša strata na špičku zmenšuje. Pevne veríme že na poslednom majstráku sezóny to bude ešte lepšie.

Jarko Dubóczi

MMSR Spišské Vlachy a MMHU Ács

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska pokračovali už tretím podujatím v obci Spišské Vlachy. Tento skoro domáci závod sa nám veľmi nevydaril. Zajazdili sme náš štandard, i keď sme čakali viac. Po odjazdení oboch rozjázd nám patrilo 7.miesto. Seriál MMSR je presne v polovičke a nám patrí s pomedzi 26 jazdcov 7.miesto. Na prvú sezónu v triede MX85 to je celkom pekné.

V nasledujúci víkend sme sa už zúčastnili na Medzinárodných majstrovstiev Maďarska v obci ÁCS. Na piesčitej trati sa nám celkom darí, aj preto sme sa chceli porovnať s Maďarskou konkurenciou. U našich susedou je kategória MX85 rozdelená podľa veku(ešte nedávno to fungovalo aj u nás) na jazdcov do 13rokov a do 15rokov. Po daždivej noci trať dostala poriadne zabrať. Na tréningoch to bolo dosť náročné, no v teplom počasí sa to rýchlo zlepšovalo. Nakoniec nám súčte bodov patrilo našej triede prekvapivo 3.miesto. Pevne veríme že sa nám aj naďalej bude tak dobre dariť a naše výkony sa budú len a len zlepšovať.

Jarko Dubóczi Jarko Dubóczi

MMSR Mládeže 2012 Ješková Ves

Dňa 27.5.2012 sa konal v obci Ješková Ves ďalší závod Medzinárodných Majstrovstiev Slovenska mládeže. Na technickej pekne upravenej trati sme po tréningoch nastupovali do závodu s 10.miesta. V prvej rozjazde sa nám podaril štart a pretlačili sme sa do prvej päťky, a hoci sme to neudržali v cieli nám patrilo 7.miesto. V druhej rozjazde to už nebolo od štartu také pekné, ale aj tak sme dojazdili na 9.mieste. V súčte bodov nám celkovo patrilo 7.miesto. Pevne verím že sa nám aj naďalej bude dariť vylepšovať naše jazdecké schopnosti a neskôr aj umiestnenia.

Jarko Dubóczi Jarko Dubóczi

Sezóna 2012

Sezóna 2012 je už v plnom prúde a náš posledný report bol zo závodov v Borskom Mikuláši. Po tomto závode sme absolvovali ďalšie závody. Ako sme vás už na začiatku sezóny informovali, tento rok bude pre nás prvý na 85-ťke. To znamená že budeme hlavne zbierať skúsenosti a to nie len v motokrose ale už aj v endure.

Ale vráťme sa k výsledkom ktoré sme od posledného závodu dosiahli:

14-15.4.2012 MMSR Enduro LADZANY-4.miesto.

22.4.2012 MMSR Mládeže Motokros SKÝCOV-15.miesto.

29.4.2012 CASSOVIA CUP Motokros-1.miesto.

1.5.2012 MMSR Mládeže Motokros MYJAVA-5.miesto.

Nie stále sme s výsledkami spokojný, to však patrí k športu a aj konkurencia nespí. Aj v nasledujúcich týždňoch nás čaká nabitý program, či už v motokrose ale aj v endure. Budeme sa snažiť robiť vám našimi výkonmi dobré meno vašej spoločnosti počas celej sezóny 2012. Samozrejme že vás budeme aj naďalej pravidelne informovať ako sa nám to darí.

Jarko Dubóczi Jarko Dubóczi
www.zatkojan.sk