Záleží vám na vašom aute? Používajte oleje REPSOL **** Všetky produkty REPSOL môžete zakúpiť aj priamo v spoločnosti ELIT Slovakia alebo u jej zmluvných partnerov po celom území SR* *! ! ! *** Viac informácií nájdete na www.elit.sk ****
E-shop Oleje a mazivá Repsol

Brzdová kvapalina

REPSOL MOTO DOT 4 BRAKE FLUID

Špecifikácia: FMVSS 116 - DOT 3 & DOT 4, SAE J-1703/J1704, ISO 4925,

Syntetická brzdová kvapalina navrhnutá pre brzdové sústavy motocyklov, používaných v najtvrdších podmienkach. Kompatibilná s DOT 3 a DOT4 brzdovými sústavami. Zaručuje maximálnu účinnosť a stabilitu brzdovej pumpy. Vysoký bod varu: nad 260°C. Zabraňuje peneniu. Vysoká odolnosť voči oxidácii. Nenarúša tesnenia a tak zamedzuje strate kvapaliny. Obsahuje inhibítory, ktoré zabraňujú korózii kovových súčiastok v brzdovom obvode.

Repsol Liquido Frenos DOT-4

Špecifikácia: DOT-4, INTA UNE 26-109-88, FMVSS 116-DOT 3 & DOT 4,

Špeciálna brzdová kvapalina s poly-ethylen-glykovým základom pre kotúčové brzdy.Pre vysoké tepelné zaťaženie .Pre hydraulické brzdy a spojky.Zlúčitelná so všetkými kvap.splnujúcimi SAE normy. Bod varu 265°C.

Repsol Liquido Frenos DOT-5.1

Špecifikácia: FMVSS 116 DOT 5.1 y DOT 4.0 SAE J-1703, J-1704 ISO 4925

Vyvinutá pre vozidlá s hydraulickým brzdovým systémom pre prácu v náročných podmienkach. špeciálne vhodná pre vozidlá a motocykle s ABS a systémami kontroly stability. Znížená viskozita pri nízkych teplotách jej umožňuje dobrý pohyb cez mikroventily týchto systémov.

Chladiaca kvapalina

Repsol Moto Coolant & Antifreeze

Špecifikácia: UNE 26-361-88, ASTM D 3306, BS 6580

Chladiaca kvapalina navrhnutá pre chladiace systémy motocyklov. Zabraňuje mechanickým zlyhaniam, zapríčinených vysokou teplotou pri nedostatočnom odvádzaní tepla, alebo naopak pri nízkych teplotách zamŕzaním chladiacej zmesi. Preto obsahuje špeciálne aditíva, ktoré zabraňujú tvorbe usadenín v chladiacom systéme, vzniku korózie a vydrží do teploty až -40°C. Vysoký bod varu: až 165°C Zabraňuje peneniu. Skvelá vodivosť tepla. Nenarúša tesnenia a tak zamedzuje strate kvapaliny.

Repsol Antifreeze

Špecifikácia: UNE 26-361-88, ASTM D 3306, BS 6580

Chladiaca kvapalina odporúčaná pre všetky druhy chladiacich systémov, vrátane hliníkových zliatin. Zabraňuje mechanickým zlyhaniam, zapríčinených vysokou teplotou pri nedostatočnom odvádzaní tepla, alebo naopak pri nízkych teplotách zamŕzaním chladiacej zmesi. Preto obsahuje špeciálne aditíva, ktoré zabraňujú tvorbe usadenín v chladiacom systéme, vzniku korózie a vydrží do teploty až -36°C.

Mazivá v spreji

Repsol Moto Chain

Mazivo vo forme aerosólu udrží reťaz a sekundárny prevod v perfektnom stave. Ľahko sa aplikuje a priľne skvele k povrchu reťaze, tým minimalizuje straty a udržuje zadné koleso a ráfik čistý. Je vode odolné a schopné plniť si svoju úlohu aj vo vysokých teplotách a v najrozličnejších podmienkach prevádzky.

Repsol Moto Brake Parts & Contact Cleaner

Čistič brzdových kotúčov, brzdičov a obloženia. Naviac aj odstraňuje olej, mastnotu, špinu, brzdovú kvapalinu a iné prostriedky z ľubovoľnej časti motocykla, zanechávajúc povrch čistý a suchý. Účinkuje extrémne rýchlo na ošetrenom mieste, ľahko sa odparuje a nezanecháva stopy.

Repsol Moto Cleaner & Polish

Čistič kovových, textilných a plastových častí motocykla. Odstraňuje špinu, mastnotu a hmyz bez použitia dodatočnej vody. Vďaka svojmu zloženiu leští a chráni chróm, lakované a plastikové povrchy, bez hrozby ich poškodenia. Ľahká manipulácia vo forme spreja zaručuje jednoduchý prístup k akejkoľvek časti motocykla.

Repsol Moto Degreaser & Engine Cleaner

Odmasťovací čistič motocyklových motorov. Jeho silná penetračná schopnosť zaručuje odstránenie oleja, špiny a mastnoty zo všetkých kovových častí motora. Okamžité pôsobenie na povrch dovoľuje jednoduché a rýchle čistenie po aplikácii.

Repsol Moto Silicone Spray

Čistiaci sprej na báze silikónu, ktorý zvýrazňuje lesk gumených a plastových dielov motocykla. Špeciálne navrhnutý aby pokryl a chránil všetky gumené povrchy, zmäkčený plast a umelú kožu. Chráni ich pred pôsobením slnka a dažďa, obnovuje ich prirodzený lesk.

www.zatkojan.sk